leisure | design | culture
Soda Hostel
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 27A
60-840 Poznań (centrum)
+48 793 272 720 / rec@sodahostel.com

Apartamenty typu Studio

Apartamenty Poznań – tanio

Soda Apartments to kompleks 8 pokoi typu Studio (osiem 1-pokojowych, samodzielnych mieszkań) dla max. 2 osób – wszystkie z aneksem kuchennym, klimatyzacją i łazienką. Proponowane apartamenty są zlokalizowane pod tym samym adresem – na Dąbrowskiego 27A (w tym samym miejscu, w którym mieści się hostel).

Każdy pokój urządzony jest w skandynawskim stylu. Idealny zarówno na krótsze, jak i dłuższe pobyty, dla osób przyjeżdżających do Poznania turystycznie, do pracy, do szkoły, na dwa dni, kilka tygodni lub kilka miesięcy – innymi słowy, nasze studio-apartament gwarantuje doskonałe warunki mieszkalne wszystkim odwiedzającym Poznań.

Sprzątanie, pościel, ręczniki oraz podstawowe kosmetyki są oczywiście wliczone w cenę, przy której apartamenty tanio wypadają na tle standardowych kosztów wynajmu miejsc noclegowych w Poznaniu. Jeżeli szukacie opłacalnego miejsca na krótki albo długi pobyt – gwarantujemy, że u nas będziecie mieli zapewnione atrakcyjne warunki oraz profesjonalną obsługę!

Soda Apartments to pokoje-studio w samym centrum miasta, przy głównej ulicy, ale okna wszystkich pokoi są umiejscowione od strony podwórka, co gwarantuje wyciszenie. Jeżeli szukasz komfortowego i spokojnego miejsca, wybierz nasze apartamenty w Poznaniu. Tanio możemy zaproponować zarówno samo miejsce noclegowe, jak i dostarczenie niezbędnych środków!

Przykładowe ceny:

w tygodniu: 190zł/dobę
w weekend: 210zł/dobę

Nasze studio-apartament w Poznaniu spełnia Twoje oczekiwania i chcesz przedłużyć swój pobyt? W takim przypadku istnieje możliwość negocjacji cen!

Ceny różnią się terminach targowych.

Dokładne informacje można uzyskać dzwoniąc 793272720 lub pisząc rec@sodahostel.com.

 

Zapraszamy!