leisure | design | culture
Soda Hostel
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 27A
60-840 Poznań (centrum)
+48 793 272 720 / rec@sodahostel.com

Teatr, kino, wypożyczalnia rowerów, knajpki, restauracje i nocleg przy tej samej ulicy?

Tak! Z Soda Hostel & Apartments to możliwe! Zapraszamy na jedną z najpopularniejszych ulic w Poznaniu – ulicę Dąbrowskiego. Kulturalny wypoczynek, wesołe chillowanie w dizajnerskich wnętrzach, przyjazny klimat – tak z grubsza można opisać nasz hostel w centrum POZnania.

Trafisz do nas bez problemu. Ulica Dąbrowskiego znajduje się w dzielnicy Jeżyce – odchodzi od Roosevelta i stanowi przedłużenie mostu Teatralnego (Teatralki). Dojazd z dworca kolejowego, autobusowego czy lotniska Poznań Ławica jest bardzo prosty (z PKS i PKP tramwajem linii 10 lub 15, z lotniska linią L lub 59). Przejście z dworców pieszo zajmuje około kwadransa. A zmotoryzowanym udostępniamy miejsca postojowe na parkingu podziemnym!

Poznańskie Jeżyce to jedna z najstarszych dzielnic o wspaniałej historii i niepowtarzalnej atmosferze. Będziesz urzeczony jeżycką architekturą, zasobną w wieżyczki z kogutami, figlarne gzymsy czy secesyjne ornamenty okienne bądź elewacyjne. W takich okolicznościach na pewno Twój apetyt na życie kulturalne się zaostrzy.

Głodny sztuki? Proszę bardzo…

  • do Teatru Wielkiego/Opery – 600 metrów
  • do Teatru Nowego – 200 metrów
  • na Zamek Cesarski – 600 metrów
  • do Starego Rynku – 1,8km

Głodny prawdziwej strawy? Nie ma problemu…

W okolicach Dąbrowskiego zapachami kusi mnóstwo restauracji, barów i knajpek, każdemu wedle potrzeby i kulinarnych gustów.

Nie chcesz nigdzie wychodzić?

Do Twojej dyspozycji oddaliśmy chillout room z PlayStation 3 Move, ekspres z aromatyczną kawą Lavazza, wi-fi, laptop. Na ultrawygodnym materacu bądź kanapie będziesz mógł uporządkować wrażenia nt. POZnania.

Soda Hostel – atrakcyjne miejsce w samym centrum Poznania

Soda Hostel to stonowane miejsce, w którym nie doświadczysz hałasów klubowych. To tutaj wypoczniesz w komfortowych pokojach, sprawdzisz coś w Internecie, wyśpisz się, pogawędzisz z concierge, upichcisz sobie posiłek i napijesz się aromatycznej kawy.

Zapamiętaj ten adres – Poznań, Dąbrowskiego 27A. Będziesz zadowolony.

Do zobaczenia wkrótce!