leisure | design | culture
Soda Hostel
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 27A
60-840 Poznań (centrum)
+48 793 272 720 / rec@sodahostel.com

Przedstawiamy najnowsze sodowe promocje:

JESIENNA PROMOCJA z 20% rabatem przy rezerwacji na minimum 2 noce
termin: od 1. października do 30. listopada 2021
Zarezerwuj on-line! 

 

BIURO na WYŁĄCZNOŚĆ
cały dzień: 90zł netto/8h
pół dnia: 60zł netto/4h
Zapraszamy do rezerwacji:
rec@sodahostel.com, tel. +48793272720

 

 

Potrzebujesz noclegu w stolicy Wielkopolski?

Szukasz przyjemnego, ładnego miejsca w centrum na nocleg w przystępnej cenie? Blisko Rynku, dworca, Poznańskich Targów i życia kulturalnego? Najlepiej z wygodnym materacem, Wi-Fi i tanio?

Czekamy na Ciebie w Soda Hostel & Apartments POZnań.

Soda Hostel to innowacyjne połączenie sielskiej, chilloutowo-hostelowej atmosfery z wysokim, hotelowym standardem. W dobrej cenie masz możliwość skorzystać z wszystkich dobrodziejstw, których inne tanie hostele w Poznaniu nie posiadają.

Sodę wyróżnia pięknie zaaranżowana, minimalistyczna przestrzeń z przytulnym umeblowaniem i gamą wygód.

Do dyspozycji Gości oddajemy pokój gier (PlayStation 3 Move), sprzęt AGD oraz RTV.

Możesz tu spać do oporu, wypoczywać, jeść, grać, snuć się w kapciach, imprezować, podbijać Poznań i nawiązywać nowe znajomości. Masz przy tym do wyboru jeden z 11 pokoi z prywatną łazienką lub 3 z łazienką wspólną.

Soda – tani hotel w centrum Poznania

Oferta Soda hostel&apartments jest przyjazna Twojej kieszeni. Dołożyliśmy starań, byś nie przepłacając mógł korzystać z hotelowych warunków i hostelowego, chilloutowego klimatu.

Co piękne i niezwykłe, łączymy różnych ludzi z różnych stron świata. Zachwyceni hostelem – jego designem, poziomem obsługi i komfortowym pobytem – są zarówno studenci dzienni i zaoczni (przy długoterminowej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty), jak i goście biznesowi (umożliwiamy wykupienie abonamentu).

Soda Hostel jest otwarta także na przyjmowanie grup zorganizowanych: weselnych, szkolnych, wycieczkowych. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które usatysfakcjonuje Cię pod każdym względem, również finansowym.

Zaglądaj tu co jakiś czas! W tej zakładce regularnie publikujemy aktualne informacje o promocjach, rabatach i wszelkich imprezach!

Soda otrzymała rekomendację TrivAdvisor.